Hi-tech дизайн
Його практичність і функціональність поєднуються з сучасними технологіями та новітніми матеріалами. Строгі форми, відсутність будь-яких архітектурних надмірностей незвично контрастують з природнім ландшафтом;

 

Лаунж-зони на даху.
Лаунж-зони із газонами та зеленими насадженнями, подарують Вам незабутні відчуття та нові емоції. Ви зможете милуватися захоплюючими панорамами міста, проводити час із сім’єю та друзями, влаштовувати незабутні романтичні вечори. Лаунж-зони на даху дозволять Вам розслабитись та відпочити у будь-який час і все це виключно для мешканців «Luxury Square».

 

Еко-будівництво.
-Керамоблоки «Leier» – це довговічність матеріалу, його надійність, чудова теплоізоляція і звукоізоляція та екологічність, оскільки вони вироблені із природніх матеріалів.
-Утеплення мінеральною ватою «Rockwool» – ефективна теплоізоляція, пожежна безпека, відмінне звукопоглинання, та екологічність.
-Ландшафтний дизайн подвір’я та прилеглої території;: еко-паркан, озеленення подвір’я, озеленення лаунж-зони.

 

Зони відпочинку.
Зони відпочинку, загальним розміром до 1000 кв.м включатимуть:
-Спортивний майданчик 3 в 1 (футбол, волейбол, баскетбол );
-Дитячий ігровий майданчик;
-Барбекю-зони на подвір’ї та даху;
– Місця для відпочинку та прогулянок;

 

Панорамні ліфти.
Панорамні ліфти «Schindler» подарують приємні враження від мальовничих пейзажів, дорогою до Вашої квартири. Пасажирський ліфт «Schindler» – високоякісний та ефектний ліфт для житлових, будівель, який найкращим чином виділить Ваше житло. Сучасні технології позбавлять Вас від величезних шахт, машинних приміщень та шуму.

 

Система відеоспостереження.
Безпечне середовище для життя, створить система відеоспостереження за будинком, яка цілодобово слідкуватиме за Вашим майном.

Плаваючі підлоги.
Переваги плаваючої підлоги:
-Звукоізоляція;
-Збереження тепла;
-Міцність;
-Стійкість до перепадів температур;
-Рівномірний розподіл навантаження;