«Luxury Square»

Luxury (від англ. – розкіш) – товари та послуги класу люкс-преміум, дорогі речі вишуканого дизайну та відмінної якості, які випускають або в обмеженій кількості, або в єдиному екземплярі. У найпрестижнішому мікрорайоні Рівного – «Щасливе», будується житловий комплекс преміум-класу «Luxury Square». ЖК «Luxury Square» – це зручні, різноманітні планування та розкішні просторі квартири. Це чудова транспортна розв’язка поблизу великої кількості об’єктів інфраструктури. Затишна атмосфера на вулиці Чорновола 89-ж та досконалі квартири, дозволять Вам насолоджуватися кожною секундою проведеною у будинку. ЖК «Luxury Square» підкреслить Ваш статус, адже Вашими сусідами будуть найуспішніші люди Рівного. Ми будуємо просторі одно-, дво-, трьохкімнатні квартири з багатьма видами планувань та можливістю перепланування. Кожна деталь проекту продумана з урахуванням вимог сучасних людей до комфорту: стильної архітектури, естетики та повноцінного оснащення житла. «Luxury Square» відрізняється своєю елегантністю, характерною для активних, успішних, цілеспрямованих людей. Лаунж-зона, на даху із газоном та зеленими насадженнями, відкриває мальовничі панорами та дозволяє по-справжньому розслабитися у будь-який час. Житловий комплекс «Luxury Square» дарує усі можливості для активного способу життя. Просто у Вашому дворі, – сучасні спортивні та дитячі ігрові майданчики, на яких Ви зможете весело та енергійно проводити час. Екологічно чисті матеріали, які є основою «Luxury Square» та ландшафтний еко-дизайн, будуть запорукою міцного здоров’я мешканців комплексу. ЖК «Luxury Square» – це будинок, проживаючи в якому, Ви можете по-справжньому відпочивати, безпечно займатися спортом, проводити час із сім’єю і просто насолоджуватись життям.

«Luxury Square» – це стиль незалежності, високого рівня життя та найвищого комфорту.

 

ЗАБУДОВНИКИ

Група торгових марок «INTER BETON» та «INTER BUD» працює на будівельному ринку України з 2007 року.
Вона з’явилася шляхом злиття декількох будівельних організацій, основна і найстарша з яких ТзОВ «БМУ «Промбуд-3» має досвід роботи 50 років.
Але незмінними залишились основні принципи – ефективна та якісна праця будівельників, про що свідчать численні реалізовані проекти.
Діяльність компанії включає в себе будівництво будівель та споруд цивільного, промислового та сільськогосподарського призначення.
Також ми надаємо послуги будівельною технікою та вантажним транспортом. Підприємство постійно впроваджує у виробництво нові технології будівництва та шукає партнерів для співпраці, розширюючи географію своєї діяльності.
Маємо досвід роботи з вітчизняними та закордонними компаніями. Кваліфікований робочий персонал і підрозділи спецтехніки забезпечують якісне і сучасне виконання робіт.

Послуги, які ми успішно надаємо на ринку:
– високоякісний бетон власного виробництва (приготування бетонної суміші, доставка на будівельний об’єкт, контроль якості)’,
– будівництво житлових і промислових об’єктів;
– будівництво доріг;
– усі види ремонтно-оздоблювальних робіт: (малярні, штукатурні, облицювальні роботи тощо);
– компанії здають в оренду спецтехніку (екскаватори; бульдозери, самоскиди, автогрейдери, міксери);
Реалізовані проекти нашої компанії:
– Переведення печей на вугільне паливо ПАТ «Волинь – Цемент» компанії Dyckerhoff;
– Будівництво складу для зберігання зернових культур на 300 тисяч тон компанії «UkrLandFarming»;
– Будівництво складу для зберігання зернових культур на 100 тисяч тон компанії «UkrLandFarming»
– Будівництво Заводу з переробки твердих побутових відходів у місті Рівне. Замовник компанія «УкрЕко-Індастрі» Україна та FFK Німеччина
– Будівництво житлового кварталу «Рівненська Брама» на 35 тисяч м2 житла.
– Збільшення потужностей, забудова нових ліній деревообробки «Swisspan Limited» корпорації «SORBES+».
– Будівництво АЗС «SOCAR» по трасі Київ – Чоп неподалік села Біла Криниця, Рівненського району.