«Luxury Square»

Luxury (від англ. – розкіш) – товари та послуги класу люкс-преміум, речі вишуканого дизайну та відмінної якості, які випускають або в обмеженій кількості, або в єдиному екземплярі.

ЖК «Luxury Square» – це зручні, різноманітні планування та розкішні просторі квартири. Це чудова транспортна розв’язка поблизу великої кількості об’єктів інфраструктури. Затишна атмосфера на вулиці Технічна 14в та досконалі квартири, дозволять Вам насолоджуватися кожною секундою проведеною у будинку. ЖК «Luxury Square» – ідеальне житло для сучасної людини.

Ми будуємо просторі одно-, дво-, трьохкімнатні квартири з багатьма видами планувань та можливістю перепланування на етапі будівництва. Кожна деталь проекту продумана з урахуванням вимог сучасних людей до комфорту: стильної архітектури, естетики, повноцінного оснащення житла та доступної ціни. «Luxury Square» відрізняється своєю елегантністю, характерною для активних, успішних, цілеспрямованих людей.

 Житловий комплекс «Luxury Square» дарує усі можливості для активного способу життя. Просто у Вашому дворі, – барбекю-зони та дитячі ігрові майданчики, на яких Ви зможете весело та енергійно проводити час. Екологічно чисті матеріали, які є основою «Luxury Square» та ландшафтний еко-дизайн, будуть запорукою міцного здоров’я мешканців комплексу. ЖК «Luxury Square» – це будинок, проживаючи в якому, Ви можете по-справжньому відпочивати, проводити час із сім’єю і просто насолоджуватись життям.

«Luxury Square» – це стиль незалежності, високого рівня життя та найвищого комфорту.

 

ЗАБУДОВНИКИ

Група торгових марок «INTER BETON» та «INTER BUD» працює на будівельному ринку України з 2007 року.
Вона з’явилася шляхом злиття декількох будівельних організацій, основна і найстарша з яких ТзОВ «БМУ «Промбуд-3» має досвід роботи 50 років.
Але незмінними залишились основні принципи – ефективна та якісна праця будівельників, про що свідчать численні реалізовані проекти.
Діяльність компанії включає в себе будівництво будівель та споруд цивільного, промислового та сільськогосподарського призначення.
Також ми надаємо послуги будівельною технікою та вантажним транспортом. Підприємство постійно впроваджує у виробництво нові технології будівництва та шукає партнерів для співпраці, розширюючи географію своєї діяльності.
Маємо досвід роботи з вітчизняними та закордонними компаніями. Кваліфікований робочий персонал і підрозділи спецтехніки забезпечують якісне і сучасне виконання робіт.

Одним із успішнореалізованих проектів у сфері будівництва – житловий комплекс преміум-класу «Luxury Square» у місті Рівне.

Послуги, які ми успішно надаємо на ринку:
– високоякісний бетон власного виробництва (приготування бетонної суміші, доставка на будівельний об’єкт, контроль якості)’,
– будівництво житлових і промислових об’єктів;
– будівництво доріг;
– усі види ремонтно-оздоблювальних робіт: (малярні, штукатурні, облицювальні роботи тощо);
– компанії здають в оренду спецтехніку (екскаватори; бульдозери, самоскиди, автогрейдери, міксери);
Реалізовані проекти нашої компанії:
– Переведення печей на вугільне паливо ПАТ «Волинь – Цемент» компанії Dyckerhoff;
– Будівництво складу для зберігання зернових культур на 300 тисяч тон компанії «UkrLandFarming»;
– Будівництво складу для зберігання зернових культур на 100 тисяч тон компанії «UkrLandFarming»
– Будівництво Заводу з переробки твердих побутових відходів у місті Рівне. Замовник компанія «УкрЕко-Індастрі» Україна та FFK Німеччина
– Будівництво житлового кварталу «Рівненська Брама» на 35 тисяч м2 житла.
– Збільшення потужностей, забудова нових ліній деревообробки «Swisspan Limited» корпорації «SORBES+».
– Будівництво АЗС «SOCAR» по трасі Київ – Чоп неподалік села Біла Криниця, Рівненського району.

– Будівництво житла преміум-класу: «Luxury Square». (м. Рівне)